fbpx

Eco Sistem Nedir

Eco Sistem doğanın serinletici özelliğinden esinlenerek geliştirilen; güçlü, sağlıklı, doğal ve ekonomik serinletme sağlayan yepyeni bir teknolojidir.

Dışarıdan Eco Sistem ünitesine alınan hava su ile yıkanıp temizlenir, soğutulur ve iç ortama dağıtılır. Bu sayede içeride tertemiz, sağlıklı ve ferah bir serinleme oluşur. Bu sistemde kapı ve pencereler açık tutulur, havalandırma da sağlanmış olur. Üstelik Eco soğutma sistemi oldukça düşük enerji tüketimine sahiptir ve ekonomiktir.

Doğadan Gelen Serin Hava

Eco Sistemin temeli doğaya dayanır. Dere kenarlarındaki ağaç gölgelerinin serin olduğunu ve sıcak günlerde hafif rüzgarların ferahlık verdiğini biliriz. Eco Sistemde doğanın serinletici özelliği ile rüzgârların ferahlatıcı özelliğini üstün ve pratik teknolojimiz ile birleştirdik.

Havalandırma ile soğutmayı aynı anda konforlu bir şekilde sunmak, günümüz Türkiye’sinin ihtiyaçlarına eksizsiz cevap vermek ve herkes için sağlıklı bir ortam oluşturmak adına geliştirilen Eco, son teknoloji ile donatılmış doğal, yepyeni, pratik bir sistemdir.

DOĞAL SERİNLİK, TAZE HAVA

Eco Sistem Nasıl Çalışır?

Eco doğanın mucizevi serinletme özelliğinden esinlenilerek geliştirilmiştir ve iki temel unsur üzerine kurulmuştur. Birincisi su, ikincisi ise Aspen ağacı liflerinden üretilmiş tamamen doğal Cool Pad’dir. Üstün teknoloji ürünü Cool Pad içerisinden maksimum oranda hava geçecek şekilde tasarlanmıştır.

Cihazın daha ekonomik çalışması ve verimli bir serinlik sağlanması için sistem tarafından soğutulan su, önce hazneye, sonra Cool Pad’in üzerine gönderilir. Eco fanları sayesinde dış ortamdan aldığı sıcak havayı Cool Pad’e verir. Cool Pad üzerinden geçen su sistem gereği soğutulur.

Soğutulmuş su ile karşılaşan sıcak hava temizlenir ve serinler. Doğal olarak bol oksijenli hava elde edilir. Bu hava ECO’nun fanları sayesinden istenilen ortama verilir. Bu çalışma prensibi ECO’yu diğer soğutma sistemlerinden ayıran en büyük özelliktir. Çünkü ECO ortamı serinletirken diğer soğutma sistemlerinin aksine mekândaki havayı da sürekli yenileyerek temizler. Eco iç ortamı oksijen açısından zengin ve serinletilmiş taze havayla doldurur, sağlıklı bir ortam oluşturur.

Eco Sistem product 1

ECO 5N DIFFUSER

ECO 9A, ECO 5A dış ünite sistemleri ile iç mekana serin hava verilebileceği gibi, ECO 5N DIFFUSER oda içi hava dağıtıcı üniteli sistemleri  mekanınızı pratik ve konforlu şekilde serinletir.

ECO Sistem dış ünite fanları sayesinde dış ortamdan aldığı sıcak, oksijenli soğuk havayı Cool Pad’e verir. Cool Pad üzerinden geçen soğuk su havayı soğutur, iyice temizler. Serin, bol oksijenli hava elde edilir. Bu serin hava ortama temiz, oksijenli ve konforlu hava verir. 

Hava konfor bileşenleri

 • Havanın sıcaklık derecesi (22-25°C)
 • Havanın bağıl nem oranı (540-%50)
 • Havadaki akış hızı (10cm/sn – 25 cm/sn)

ECO 5N DIFFUSER Özellikleri

Hava Akış Yönü

2 yan yüzeyden Soğuk Hava Çıkışı

Dijital Panel Özellikleri

Üç Farklı seviyede soğutma

Fan Ayarı

Yıkama

Su boşaltma

İletişim Formu

  Bir Cevap Yazın

  Blog at WordPress.com.

  ×
  %d blogcu bunu beğendi: