fbpx

Eco Sistem Nedir

Eco Sistem doğanın serinletici özelliğinden esinlenerek geliştirilen; güçlü, sağlıklı, doğal ve ekonomik serinletme sağlayan yepyeni bir teknolojidir.

Dışarıdan Eco Sistem ünitesine alınan hava su ile yıkanıp temizlenir, soğutulur ve iç ortama dağıtılır. Bu sayede içeride tertemiz, sağlıklı ve ferah bir serinleme oluşur.

ECO’nun serinletme sistemi klima vb gibi soğutucular gibi değildir. Bu sistemde kapı ve pencereler daima açık tutulur. Dolayısıyla içeride her zaman  oksijenli taze hava vardır. Bu şekilde ortam soğutulurken havalandırması da yapılmış olur. Ve Eco’nun bu sistemi klimalara oranla 8-10 kat daha tasarruflu, minimum enerji tüketimine sahiptir.

Doğadan Gelen Serin Hava

Eco Sistemin temeli doğaya dayanır. Dere kenarlarındaki ağaç gölgelerinin serin olduğunu ve sıcak günlerde hafif rüzgarların ferahlık verdiğini biliriz. Eco Sistemde doğanın serinletici özelliği ile rüzgârların ferahlatıcı özelliğini üstün ve pratik teknolojimiz ile birleştirdik.

Havalandırma ile soğutmayı aynı anda konforlu bir şekilde sunmak, günümüz Türkiye’sinin ihtiyaçlarına eksizsiz cevap vermek ve herkes için sağlıklı bir ortam oluşturmak adına geliştirilen Eco, son teknoloji ile donatılmış doğal, yepyeni, pratik bir sistemdir.

DOĞAL SERİNLİK, TAZE HAVA

Eco Sistem Nasıl Çalışır?

Eco doğanın mucizevi serinletme özelliğinden esinlenilerek geliştirilmiştir ve iki temel unsur üzerine kurulmuştur. Birincisi su, ikincisi ise Aspen ağacı liflerinden üretilmiş tamamen doğal Cool Pad’dir. Üstün teknoloji ürünü Cool Pad içerisinden maksimum oranda hava geçecek şekilde tasarlanmıştır.

Cihazın daha ekonomik çalışması ve verimli bir serinlik sağlanması için sistem tarafından soğutulan su, önce hazneye, sonra Cool Pad’in üzerine gönderilir. Eco fanları sayesinde dış ortamdan aldığı sıcak havayı Cool Pad’e verir. Cool Pad üzerinden geçen su sistem gereği soğutulur.

Soğutulmuş su ile karşılaşan sıcak hava temizlenir ve serinler. Doğal olarak bol oksijenli hava elde edilir. Bu hava ECO’nun fanları sayesinden istenilen ortama verilir. Bu çalışma prensibi ECO’yu diğer soğutma sistemlerinden ayıran en büyük özelliktir. Çünkü ECO ortamı serinletirken diğer soğutma sistemlerinin aksine mekândaki havayı da sürekli yenileyerek temizler. Eco iç ortamı oksijen açısından zengin ve serinletilmiş taze havayla doldurur, sağlıklı bir ortam oluşturur.

Bizimle İletişime Geçin

    Bir Cevap Yazın

    Blog at WordPress.com.

    Bizimle İletişime Geçin

      ×