fbpx

Eco Çalışma Prensipleri

ECO’nun çalışma prensibi doğanın mucizevi serinletme özelliğinden esinlenilerek geliştirilmiştir ve iki temel unsur üzerine kurulmuştur. Birinci unsur sudur, ikinci unsur ise Aspen ağacı liflerinden üretilmiş tamamen doğal Cool Pad’tir.

Üstün teknoloji ürünü Cool Pad, içerisinden maksimum oranda hava geçecek şekilde tasarlanmıştır.

Cihazın daha ekonomik çalışması ve verimli bir serinlik sağlaması için sistem tarafından soğutulan su, önce hazneye, sonra Cool Pad’in üzerine gönderilir. ECO, fanları sayesinde dış ortamdan aldığı sıcak havayı Cool Pad’e verir. Cool Pad üzerinden geçen su, sistem gereği soğutulur.

COOL PAD

Dış ortamdan alınan sıcak hava yıkanıp temizlenir. Akabinde soğutulur. Eco Sistemin üniteleri aracılığıyla bu ferahlatılmış hava ortama dağıtılır. ortam havası artık oksijeni yüksek, taze, temiz ve sağlıklıdır. 

Bu çalışma prensibi ECO’yu diğer soğutma sistemlerinden ayıran en büyük özelliktir. Çünkü ECO ortamı serinletirken, diğer soğutma sistemlerinin aksine mekandaki havayı da sürekli yenileyerek temizler.

ECO iç ortamı oksijen açısından zengin ve serinletilmiş taze havayla doldurur, sağlıklı bir ortam oluşturur.

ECO SİSTEM TEKNOLOJİSİNDE
DOĞAYI HİSSET

TAZE, TEMİZ ve FERAH HAVA

ECO Sistem’de verimlilik üst düzeydedir. ECO, ister büyük ister küçük birçok mekanda rahatça kullanılabilir. (Sıcak, oksijeni az, bayat ve kirli) ortamlardaki havayı temizleyerek serinletmek için idealdir. ECO özellikle restoran, kafe, pastane ve imalathane gibi temiz ve serin havaya ihtiyaç duyulan her yerde benzersiz çözümler sunar.


Bizimle İletişime Geçin

    Bir Cevap Yazın

    Blog at WordPress.com.

    Bizimle İletişime Geçin

      ×