fbpx

Eco Sistem Kullanım Alanları

ECO Sistem işletmeler için ideal bir serinletme çözümüdür. Geniş ortamlarda üstün performans gösterirken, ortam hava akışını bozmadan serinleme imkanı sunar. 

ECO özellikle restoran, kafe, pastane ve imalathane gibi temiz ve serin havaya ihtiyaç duyulan her yerde benzersiz çözümler sunar.

Eco Sistem kapı ve pencerelerin açık tutularak serinletme sağladığından kafe ve restoran gibi sirkülasyonu olan alanlarda yaygınca kullanılır.  Kafe, Restoran, Ocakbaşı, Pastane, Profesyonel Mutfak, Düğün Salonu, Fabrika, Otel, Spor Tesisi, Yemekhane, Fırın, Ofis vb… gibi kapalı veya yarı açık tüm alanlarda eko sistem serinletme çözümleri sunulur. Havalandırma sorunu olmayan her ortamda sürekli taze ve temiz hava akışı ile güçlü serinletme sağlar.

HAVANIZI TAZELEYİN

DAHA EKONOMİK, DAHA SAĞLIKLI

Dışarıdan aldığı taze havayı serinleten Eco Sistem, kir bakteriden arınmış sağlıklı bir ortam sunar. İç ortamdaki partikül miktarını düşürerek, insan sağlığını rahatsız etmeyecek şekilde yumuşak bir geçişle homojen serinlik sağlar. 

Filtresi otomatik yıkandığı için her zaman sağlıklıdır. Doğal bir serinletme sistemidir ve her zaman sağlıklıdır. İşletme maliyetleri klima vb. soğutuculara oranla 8-16 kat daha ekonomiktir.

KULLANIM ALANLARINIZI BELİRLEYİN

 • Kafe
 • Restoran
 • Pastane
 • Ocakbaşı
 • Fabrika
 • Fırın vb. gibi serin ve temiz havaya ihtiyaç duyulan her yer.


Bizimle İletişime Geçin

  Bir Cevap Yazın

  Blog at WordPress.com.

  Bizimle İletişime Geçin

   ×