fbpx

Eco Sistem Kullanım Alanları

ECO Sistem’de verimlilik üst düzeydedir. ECO, ister büyük ister küçük birçok mekanda rahatça kullanılabilir. (Sıcak, oksijeni az, bayat ve kirli) ortamlarda havayı temizleyerek serinletmek için idealdir.

ECO özellikle restoran, kafe, pastane ve imalathane gibi temiz ve serin havaya ihtiyaç duyulan her yerde benzersiz çözümler sunar.

Eco Sistem kapı ve pencerelerin açık tutularak serinletme sağladığından kafe ve restoran gibi sirkülasyonu olan alanlarda yaygınca kullanılır.  Kafe, Restoran, Ocakbaşı, Pastane, Profesyonel Mutfak, Düğün Salonu, Fabrika, Otel, Spor Tesisi, Yemekhane, Fırın, Ofis vb… gibi kapalı veya yarı açık tüm alanlarda eko sistem serinletme çözümleri sunulur. Havalandırma sorunu olmayan her ortamda sürekli taze ve temiz hava akışı ile güçlü serinletme sağlar.

HAVANIZI TAZELEYİN

DAHA EKONOMİK, DAHA SAĞLIKLI

Dışarıdan aldığı taze havayı serinleten Eco Sistem, kir bakteriden arınmış sağlıklı bir ortam sunar. İç ortamdaki partikül miktarını düşürerek, insan sağlığını rahatsız etmeyecek şekilde yumuşak bir geçişle homojen serinlik sağlar. 

Filtresi otomatik yıkandığı için her zaman sağlıklıdır. Doğal bir serinletme sistemidir ve her zaman sağlıklıdır. İşletme maliyetleri klima vb. soğutuculara oranla 8-16 kat daha ekonomiktir.

KULLANIM ALANLARINIZI BELİRLEYİN

 • Kafe
 • Restoran
 • Pastane
 • Ocakbaşı
 • Fabrika
 • Fırın vs.
Eco Sistem product 1

ECO 5N DIFFUSER

ECO 9A, ECO 5a sistemi ECO 5N Diffuser oda içi üniteye montajlanarak kullanabilirsiniz. ECO 5N Diffuser ile mekanlarda taze ve temizlenmiş hava ile doğal bir soğutma gerçekleşir.

Eco Sistem Oda içi Ünite Modelleri ve Özellikleri:
Hava Akış Yönü
2 yan yüzeyden Soğuk Hava Çıkışı

Dijital Panel Özellikleri
Üç Farklı seviyede soğutma
Fan Ayarı
Yıkama
Su boşaltma

İletişim Formu

  Bir Cevap Yazın

  Blog at WordPress.com.

  ×
  %d blogcu bunu beğendi: